Crosscare

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť Crosscare Limited bola založená v druhej polovici 90. rokov v Írsku. Stala sa vedúcou spoločnosťou vo výskume dojčenskej koliky u detí. Spoločnosť Crosscare Limited vyrába a distribuuje zdravotnícke výrobky do celej Európy a Spojených štátov amerických. Jej stratégia sa zameriava na mladé rodiny a ich každodenné potreby. Okrem toho, že ponúka široké spektrum výrobkov, ktoré zahŕňa aj enzýmové prípravky a krémy, sa spoločnosť Crosscare Limited zameriava na poskytovanie komplexných služieb orientovaných na zákazníka a zároveň predáva konzistentne vysokokvalitné výrobky na úrovni zodpovedného trhu.

Ako vznikli Colief® Kvapky pre dojčatá

Colief® Kvapky pre dojčatá sú výsledkom snahy zúfalej matky, ktorá hľadala spôsob, ako svoje dieťa uchrániť pred neutíchajúcim plačom. Obrátila sa na svojho lekára, aby jej pomohol. Odmietla však prijať odpoveď „je to len kolika“, chcela riešenie. Zistilo sa, že ťažkosti jej dcérky by mohli byť spojené s trávením a nedostatkom enzýmu laktáza. Lekár si spomenul na výrobok obsahujúci enzým laktáza, ktorý sa predával pre dospelých v Spojených štátoch amerických. Po pridaní do mlieka umožnil ľuďom s nedostatkom laktázy (alebo intoleranciou laktózy) konzumovať mlieko alebo mliečne výrobky bez nepríjemných vedľajších účinkov.

Matke napadlo, že by takýto výrobok s enzýmom laktáza mohol byť špeciálne namiešaný pre bábätká s prechodným nedostatkom tejto látky. Výsledok: Colief® Kvapky pre dojčatá. Počiatočné testovanie v nemocnici v Írsku preukázalo, že výrobok mal výrazný účinok na bábätká s kolikou. Testovanie nemalo veľký rozsah, ale jeho výsledky boli významné a publikoval ich na svojich stránkach časopis Journal of Human Nutrition and Dietetics v septembri 1998. Výsledky preukázali výrazné zníženie hodín plaču, keď sa enzým laktáza pridal do mlieka bábätka niekoľko hodín pred kŕmením. Tieto výsledky potvrdil následný väčší test v nemocnici v Londýne, ktorého závery boli publikované v októbri 2001.

Takže to, čo sa začalo ako rozhodné konanie jednej matky, ktorá hľadala pre svoju dcérku úľavu od utrpenia, viedlo k vývinu výrobku, ktorý má potenciál zlepšiť kvalitu života mnohých detí, ich rodičov a rodín. ,Prípravok Colief® sa predáva v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska a tiež v Írsku už takmer 20 rokov a dostupný je aj v Spojených štátoch amerických.

Slovenské mamičky testujú Colief

Nečakajte na koliku, predchádzajte jej.

Kontakt na distribútora
B2B Services a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava 2

Registračné číslo produktu:
VD/9245/2018


info@colief.sk

Kontakt na distribútora
B2B Services a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava 2

Registračné číslo produktu:
VD/9245/2018


info@colief.sk